ENG
5.5.2023.

"ŽENE U BIBLIJI" - 2. mjesto na vjeronaučnoj olimpijadi

U prostorijama Franjevačkog samostana u Mostaru 5. svibnja 2023. održana je vjeronaučna olimpijada, a ovogodišnja tema bila je "Žene u Bibliji". Našu školu predstavljale su učenice III. a Leonarda Avmedovski, Zorica Ćavar, Petra Milinković i Barbara Šunjić te učenica IV. f Dora Markota kratkim filmom "Žene križnoga puta", pod mentonstvom profesorice Ksenije Ljubić. Gimnazija fra Grge Martića Mostar osvojila je izvrsno 2. mjesto! Čestitamo našim učenicama i profesorici, kao i drugim školama na trudu i radu te osvojenim rezultatima. Osim toga što su se natjecali, naši su učenici sudjelovali i u organizaciji olimpijade. Učenica III. b Dora Zovko vodila je program olimpijade, a sve je pjesmom uveličala klapa Da capo čije su članice naše učenice P. Milinković, Z. Ćavar, T. Bevanda, K. Raguž i M. Raguž.
Ovim putem želimo pohvaliti sve naše učenike i profesore koji svojim trudom i radom te izvrsnim rezultatuma koje ostvarju ponosno predstavljuju našu školu.
Powered by
ITO