ENG
10.2.2022.

Svjetski dan srca

Izvrsnim rezultatima u krosu naši učenici obilježili Svjetski dan srca

Povodom Svjetskog dana srca (29. rujna) i u okviru kampanje “Dani srca”, naši su učenici u subotu 2. listopada 2021., u pratnji Marija Goluže, profesora tjelesne i zdravstvene kulture, nastupili na uličnom krosu za djecu predškolskog uzrasta te učenike osnovnih i srednjih škola u organizaciji Sportskog saveza Grada Mostara. Cilj utrke je promocija športa i zdravih životnih navika.
Učenici su istrčali dionicu od Španjolskog trga do Bulevara dužine 900 metara, a najuspješniji su bili Dora Rezić, učenica III. c, osvojivši 1. mjesto u konkurenciji učenica 3. i 4. razreda srednjih škola, Andrej Ramljak, učenik IV. a, osvojivši 1. mjesto u konkurenciji učenika 3. i 4. razreda srednjih škola, te Petra Leko, učenica IV. d razreda, koja je zauzela 2. mjesto u konkurenciji učenica 3. i 4. razreda.
Iskrene čestitke organizatorima i svim sudionicima natjecanja!

 

Powered by
ITO