ENG
24.6.2022.

Svečana dodjela svjedodžbi maturantima Gimnazije fra Grge Martića, generacija 2018. - 2022.

U srijedu 22. lipnja 2022. održana je svečana dodjela svjedodžbi maturantima Gimnazije fra Grge Martića Mostar generacije 2018. – 2022. godine. Maturanti su još jednom ponosno primili u ruke svoje zaslužene svjedodžbe. Ostavljajući iza sebe gimnazijske klupe, ne sumnjamo da će zauvijek čuvati sjećanja na dane provedene u školi, profesore i prijateljstva kojih je, zasigurno, bilo mnogo.
Kao i obično, ni ove godine nije bilo lako odabrati učenika generacije. To je laskava titula koju je teško zaslužiti. Potrebni su energija, inovativnost i angažirani rad, a ove godine titulu učenika generacije ponio je Mario Vukoja, učenik IV. b odjela.
Svim maturantima želimo puno uspjeha u životu i radu.
Neka nebo i zemlja budu skloni vašim koracima i snovima, kamo god pošli, želimo vam da pronađete sreću!
Powered by
ITO