ENG

Stručni aktivi

Aktiv hrvatskog jezika
Ime i prezime, zvanje
predmet
e-adresa
Marina Rozić, prof.
Hrvatski jezik
marina.maric23@yahoo.com
Zorica Rončević, prof.
Hrvatski jezik
roncevic.zorica@gmail.com
Ljiljana Herceg, prof.
Hrvatski jezik
ljiljanaantunovic@yahoo.com
Suzana Bunoza, prof.
Hrvatski jezik
suzydkd@gmail.com
Josipa Barbarić, prof.
Hrvatski jezik
Elvira Gagro, prof.
Hrvatski jezik
Aktiv matematike, fizike i informatike
Ime i prezime, zvanje
predmet
e-adresa
Matea Dugandžić, prof.
Fizika
mateadoko@gmail.com
Antonija Topić
Fizika
topicantonija6@gmail.com
Silvija Ćorić Džidić, prof.
Informatika
silvija.coric@gmail.com
Anita Cvitanović, prof.
Matematika
anita.antunovic@tel.net.ba
Ivana Babić, prof.
Matematika
Krešimir Prskalo, prof.
Matematika
Ljilja Drljo, prof.
Matematika
ljdrljo@gmail.com
Daria Bebek, prof.
Matematika
Mihaela Kramar, prof.
Matematika i Fizika
Aktiv profesora zemljopisa i povijesti
Ime i prezime, zvanje
predmet
e-adresa
Vesna Vujica, prof.
Povijest
vesna.vujica@yahoo.com
Sandra Kozomara, prof.
Povijest
sandra.kozomara70@gmail.com
Danijela Martinac, prof.
Povijest
danijela.stojic@gmail.com
Vesna Konjevod, prof.
Zemljopis
vesnakonjevod@hotmail.com
Ivica Raguž, prof.
Zemljopis
raguzivica007@gmail.com
Dejana Perić, prof.
Zemljopis
dejanabosnjak84@gmail.com
Aktiv stranih jezika
Ime i prezime, zvanje
predmet
e-adresa
Antonija Ćavar, prof.
Njemački jezik
antonija_6@yahoo.de
Antonija Čerkez, prof.
Njemački jezik
a.cerkez@yahoo.com
Kristiana Krezić, prof.
Njemački jezik
Ivanka Nadarević Jezidžić, prof.
Njemački jezik
ivanka_n6@yahoo.de
Alena Škrobo, prof.
Njemački jezik
Zlata Sarić, prof.
Engleski jezik
zlatasa@hotmail.com
Ivana Aničić, prof.
Engleski jezik
ivana_an@hotmail.com
Vanja Majerski, prof.
Engleski jezik
vanja.majerski@yahoo.com
Anamarija Ivanković, prof.
Engleski jezik
ivankovic.anamarija@hotmail.com
Darija Blažević, prof.
Engleski jezik
darija.blazevic@gmail.com
Iva Pranjić, prof.
Latinski jezik
iva.pranjic1985@gmail.com
Sanja Škutor
Latinski jezik
Aktiv humanističkih znanosti
Ime i prezime, zvanje
predmet
e-adresa
Ivan Vrljić, prof.
Likovna umjetnost i Etika
ivano_mo@hotmail.com
Josip Milić, prof.
Logika
milicjo@gmail.com
Dijana Marić, prof.
Psihologija
dimilovic@gmail.com
Tatjana Čehajić, prof.
Politika, građansko društvo i gospodarstvo, Sociologija
tanja_cehajic@yahoo.com
Anita Ostojić, prof.
Politika, građansko društvo i gospodarstvo
Viktorija Bukovac, prof.
Filozofija/Logika/Etika
bukovac.viktorija@gmail.com
Ksenija Ljubić, prof.
Vjeronauk
Monika Miličević, prof.
Vjeronauk
Aktiv umjetnosti
Ime i prezime, zvanje
predmet
e-adresa
Ubavka Prusina-Prašo, prof.
Glazbena umjetnost
ubavka.63@hotmail.com
Daria Ćubela, prof.
Glazbena umjetnost
Ivan Vrljić, prof.
Likovna umjetnost i Etika
ivano_mo@hotmail.com
Lazar Raguž, prof.
Tjelesna i zdravstvena kultura
lazar.gfgm@gmail.com
Mario Goluža, prof.
Tjelesna i zdravstvena kultura
mariogoluza@yahoo.com
Boris Pandža, prof.
Tjelesna i zdravstvena kultura
Kralja Tomislava 9a

88000 Mostar

Bosna i Hercegovina
Powered by
ITO