ENG
23.2.2024.

Školsko natjecanje u pisanju poezije

Tijekom Mjeseca hrvatskog jezika 23. veljače 2024. održali smo školsko natjecanje u pisanju poezije. I ove je godine izbor bio i više nego težak, ali stručno povjerenstvo koje su činile članice Aktiva hrvatskog jezika Gimnazije fra Grge Martića, profesorice Zorica Rončević, Ljiljana Herceg, Marina Rozić, Suzana Bunoza, Elvira Gagro i Josipa Barbarić, te naš učenik III. razreda Dragan Boban, višestruko nagrađivani mladi pjesnik i prošlogodišnji pobjednik na županijskom natjecanju, donijeli su sljedeću odluku:
1. mjesto - "Tamo gdje živi nevidljivo” Antonija Bošković, IV. b
2. mjesto - "Koraci” Ema Ćubela, I. b, i “Život bez naslova” Ana Tomić, IV. b
3. mjesto - "Vlak bez duše” Korina Džidić, II. b, i “Posljednja velika mostarska tragedija” Iva Marinčić, I. b
Čestitamo nagrađenim učenicama, ali i svim sudionicima natjecanja!
Powered by
ITO