ENG
14.2.2023.

Proslava dana ljubavi

Ove je godine u našoj školi Valentinovo obilježeno različitim aktivnostima koje su svoj vrhunac doživjele upravo 14. veljače kada obilježavamo Dan zaljubljenih. Cijela je škola odisala posebnim duhom u iščekivanju ljubavnih dueta i kviza, ali i ljubavnih pisama koja su cijeli tjedan pristizala u Kupidovu kutiju u predivno ukrašenom predvorju škole. U organizaciji Vijeća učenika održan je kviz i natjecanje u pjevanju najljepših ljubavnih dueta. Svi su natjecatelji pokazali zavidno znanje na području "ljubavnih" pitanja, a pobjedu je u napetoj završnici odnijela ekipa iz IV. a - Tomo Raič, Matej Beljo i Anteo Vrdoljak. Najodvažniji su se pripremili i izveli ljubavne duete uz prigodnu koreografiju. Svi su se odlično predstavili, a pred četveročlanim žirijem nije bio lagan zadatak. Ipak, odlukom žirija, s kojim se složila i brojna publika, pobjednicima u pjevanju proglašeni su Luka Stojkić i Ivan Kolobarić, učenici III. d, koji su raspjevali, rasplesali i, iznad svega, nasmijali i dobro zabavili raspoloženu publiku. Pobjednici su dobili prigodne darove, a svi su se odlično zabavili. Posebno je zanimljivo bilo čitanje anonimnih pisama koja je Kupid podijelio, a učenici su ih jedni drugima pisali kroz mjesec ljubavi. Još jednom smo potvrdili da ljubav može biti motivacija, inspiracija i pokretač u svakodnevnom životu.

Powered by
ITO