ENG
21.11.2022.

Posjet tehnološkom parku Intera

Učenici trećeg razreda izborne nastave fizike, matematike i informatike posjetili su Interu Tehnološki park. Intera je nastala kao rezultat potreba za razvojnim tehnološkim i inovativnim projektima te kvalitetnom i obrazovnom radnom snagom koja će biti konkurentna na domaćem i inozemnom tržištu. Svojim aktivnostima unapređuje gospodarsku scenu regije te pomaže pojedincima ostvariti svoje poduzetničke potencijale kroz pružanje znanja, vještina i resursa.

Učenici su upoznati s radom i inovacijama u Interi, posjetili su laboratorij za inovacije, tvrtku Alfatherm te solarne kolektore i vjetroturbine, a ovim su posjetom upoznali i stvarni svijet inžinjerstva.

Zahvaljujemo Mladenu Kostiću, tehničkom direktoru Intera Tehnološkog parka na srdačnom dočeku, prezentaciji i radionicama te profesoricama izborne nastave na ideji i organizaciji posjeta.

Powered by
ITO