ENG
25.3.2023.

NAŠI MATEMATIČARI JOŠ JEDNOM BRILJIRALI NA FEDERALNOJ RAZINI!

Federalno natjecanje iz matematike održano je 25. ožujka 2023. u Franjevačkoj klasičnoj gimnaziji - Visoko, a u organizaciji Udruge matematičara Ruđera Boškovića. Sudjelovala su 173 učenika iz 26 škola. Kao i ranijih godina, naši su učenici bili izvrsni i ostvarili sljedeće rezultate:
Prvi razred:
3. mjesto - Ana Ostojić
Drugi razred:
1. mjesto - Dragan Boban
3. mjesto - Nika Matijević
Treći razred:
2. mjesto - Magdalena Grbavac
3. mjesto - Antonija Bošković
Također su nas predstavljali i ostvarili izvrsne rezultate: Tin Planinić i Marija Lovrić (prvi razred), Sara Žilić (drugi razred), Ana Tomić (treći razred), Leona Marijanović, Teodora Anđelić i Matea Pavlović (četvrti razred).
Iskrene čestitke učenicima i njihovim profesoricama Ljilji Drljo, Dariji Bebek i Ivani Babić te im želimo puno uspjeha na državnom natjecanju.
Powered by
ITO