ENG
9.3.2023.

Naša DSD avantura

Učenici 2. a i 2. b razreda tijekom protekla dva tjedna u okviru nastave njemačkog jezika po DSD programu aktivno su sudjelovali u projektu kojemu je cilj bio prikupljanje informacija o značajkama i znamenitostima njemačkih gradova.
Pod vodstvom profesorice Kristiane Krezić, samostalno ili u skupinama nastojali su detaljnije istražiti, prikupiti i sistematizirati što više informacija o stanovništvu, gastronomiji, kulturi, povijesti i znamenitostima 20 njemačkih gradova.
Učenici drugog razreda koji su sudjelovali u projektu naučili su puno toga novoga i još više u sebi pojačali ljubav prema njemačkom jeziku, ali i samoj Njemačkoj. Rezultat rada može se vidjeti u predvorju naše škole. Svi koji pogledaju plakat i okrenu jednu od kuglica s nazivom nekoga njemačkoga grada, zasigurno će se zainteresirati za ovu predivnu zemlju i početi planirati svoje sljedeće putovanje.
Powered by
ITO