ENG
7.3.2024.

Marija Marić pobjednica školskog natjecanja recitatora

Školsko natjecanje recitatora održano je 7. ožujka 2024., a stručno povjerenstvo činile su profesorice hrvatskog jezika Zorica Rončević, Ljiljana Herceg, Marina Rozić i Josipa Barbarić. Recitatori su, kao i uvijek, bili izvrsni, a stručno povjerenstvo donijelo je odluku da će pjesmu "Tamo gdje živi nevidljivo” Antonije Bošković, učenice IV. b, na Danima hrvatskog jezika interpretirati Marija Marić, učenica IV. d, koja je osvojila 1. mjesto na školskom natjecanju. Drugo mjesto zauzela je Ana Azinović, I. d, a treće mjesto podijelili su Nikolina Rotim, III. b, Adriana Pehar, III. b, i Leon Rajič Kozarić, I. b, koji su osvojili isti broj bodova.
Iskrene čestitke svim sudionicima, a Mariji i Antoniji želimo sreću na Danima hrvatskog jezika!
Powered by
ITO