ENG
26.2.2024.

Kako uspješno uređivati i voditi stranice na društvenim mrežama

Društvene mreže postale su velik dio naše svakodnevice kao virtualni prostor na kojem se možemo predstavljati, i to ne samo kao pojedinci, već i kao kolektivi. Zbog mnogobrojnosti ljudi i zajednica prisutnih na društvenim mrežama, njihova se "pravila" neprestano mijenjaju. Upravo o uspješnom rukovođenju i uređivanju foto i video materijala koji se na njima objavljuju naši su učenici 26. veljače naučili nešto više na radionici organiziranoj u Američkom kutku. Koordinatorica Američkog kutka Marina Đapić po običaju ih je ugodno ugostila nakon čega su sudjelovali na interaktivnoj radionici koju je vodila Stanislava Borovac. Iako je pohvalila Instagram i Facebook stranicu naše škole, onu s koje upravo čitate ovu objavu, dala im je i pregršt savjeta kako bi istu mogli poboljšati. Učenici su savjete vrlo rado primili. Nastavite pratiti objave naše škole kako biste na njima vidjeli poboljšanje potaknuto novostečenim znanjem naših učenika!

Powered by
ITO