ENG
4.5.2023.

HOW TO IMPROVE OUR MENTAL HEALTH - natjecanje iz engleskog jezika

 4. svibnja 2023., u organizaciji Zavoda za školstvo Mostar, u Hrvatskom domu hercega Stjepana Kosače održano je županijsko natjecanje iz engleskog jezika na temu "How to improve our mental health?" Našu su školu predstavljale učenice Maris Zovko (3. c) i Anamaria Jelavić (3. d) zanimljivim i zabavnim igrokazom naslova "Dealing with different mental health problems at a young age", koji su pripremile uz pomoć profesorica Darije Blažević i Anamarije Ivanković. Ovaj se put naše učenice nisu našle među prva tri mjesta, ali su zasigurno privukle pozornost nazočnima i u najljepšem svjetlu predstavile našu školu.
Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo organizatoru na ugodnom gostoprimstvu i atmosferi te na ukusnoj zakusci.
Powered by
ITO