ENG
23.3.2024.

Dragan Boban i Antonija Bošković osvojili 1. mjesto na federalnom natjecanju iz matematike

U organizaciji Udruge matematičara Ruđera Boškovića u prostorijama Gimnazije fra Grge Martića u Posušju danas se održalo 29. federalno natjecanje iz matematike učenika srednjih škola koji nastavu izvode na hrvatskom jeziku i po hrvatskom nastavnom planu i programu. Našu su školu predstavljali sljedeći učenici:
1. razred
Nika Šunjić
Ema Ćubela
Marko Ban
2. razred
Tin Planinić
Ana Ostojić
3. razred
Dragan Boban
Jakov Krešić
Leonard Vasilj
4. razred
Antonija Bošković
Magdalena Grbavac
Ana Tomić
Dragan Boban i Antonija Bošković osvojili su 1. mjesto iz matematike na federalnoj razini, a ostali učenici također su ostvarili jako visok plasman (4. ili 5. mjesto) na čemu im od srca čestitamo, kao i njihovim profesorima Ljilji Drljo, Dariji Bebek, Juri Grubešiću i Ivani Babić.
Bravo!!!
Powered by
ITO