ENG
15.6.2023.

Ana Tomić i Nika Cvitanović predstavljat će BiH na Međunarodnoj robotičkoj olimpijadi u Singapuru

Iznimno smo ponosni na naše učenice Niku Cvitanović i Anu Tomić koje će kao članice Robotičke reprezentacije BiH predstavljati našu zemlju na Međunarodnoj robotičkoj olimpijadi FGC 2023. od 7. do 10. listopada 2023. u Singapuru. Njihov ulazak u reprezentaciju BiH još je jedna potvrda iznimno kvalitetnog rada naše škole. Čestitamo Ani i Niki, kao i njihovoj profesorici informatike Silviji Ćorić Džidić, čiji su učenici svake godine među najboljima na natjecanjima iz programiranja i robotike, a neki od uspjeha su prvo mjesto za najinovativniji Arduino projekt u sklopu Međunarodne robotičke konferencije 2020., drugo mjesto na Code Challenge Hackathonu 2021. i peto mjesto na Code Challenge Hackathonu 2023. Bravo!

https://bljesak.info/sci-tech/obrazovanje/becirovic-clanovim-roboticke-reprezentacije-bih-obecao-pomoc/423372

Powered by
ITO