Dani kruha 2020.

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine tijekom mjeseca listopada kada se zahvaljujemo na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine bili podareni.
Unatoč trenutnoj situaciji izazvanoj epidemijom koronavirusa, naše Vijeće učenika se potrudilo da Dane kruha i ove godine upriličimo, ovaj put u holu škole.
Pored crteža, plakata i pjesama, prostorije smo ukrasili i različitim plodovima jeseni. Iako ove godine nema plesa i zajedničkog objedovanja, učenici su ipak predstavili bogatstvo i biljnu raznolikost našeg zavičaja.
Korpe pune uzrelih šipaka, mandarina i kestenja te ukrasi i radovi naših učenika, nisu samo obilježili nadolazeće dane, već su u naše hodnike donijeli pravi jesenji doživljaj!

 
Comments are closed.