Finale Matletijade 2019.

Dana 17. prosinca 2019. održana je završnica osme Matletijade. Za prvo mjesto borile su se grupe “Domaći japvak” te “5.0 i Ćiro”, a pobjedu je odnijela prva grupa. Visoko 3. mjesto u borbi protiv “Heronovih kćeri” osvojila je “Autoškola Mladenka”. Tijekom stanke, svoje znanje u matematici pokazala je i publika zajedno s prof. Pravdić i našom ravnateljicom. Među nekim od mnogih nagrada koje su matematičari dobili su slobodan dan, dan bez ispitivanja, članarina u MoGym teretani, slasni Krašovi proizvodi, itd. Zahvaljujemo sponzorima Alpha Therm, Swarovski, MoGym, Krašu, radionici osoba s invaliditetom Emanuel koja je pomogla pri izradi medalja i božićnih ukrasa, a posebno profesorici Drljo i izbornoj nastavi matematike 2. razreda, bez kojih ovo sve ne bi bilo ni moguće! Čestitke svim grupama koje su sudjelovale, a pogotovo “Domaćem japvaku! 

Više fotografija u našoj galeriji 🙂

 

Previous

Comments are closed.