Izbor najuspješnije lirske pjesme na školskom natjecanju

Povodom Dana hrvatskoga jezika na školskom natjecanju u pisanju lirskih pjesama održanom 8. veljače 2019. godine sudjelovalo je 10 učenika koji su pokazali svoje lirske sposobnosti i napisali predivne pjesme. Prema procjeni povjerenstva, najuspješnija autorica je Ivana Kosorčić (IV.f).
Redoslijed najboljih odabranih pjesama izgleda ovako:
1. Ivana Kosorčić, IV.f – Odlazak
2. Ivana Šarić, III.c – Svitanje
3. Ema Tadić, III.a – Nema sumnje
4. Ivan Prskalo, III.d – Mladić na kiši
Ostali učenici koji su sudjelovali i pokazali svoju kreativnost i literarni dar su: Manuela Kurtović, I.a, Barbara Babić, I.c, Petra Bogdan, I.d, Lucija Bošnjak, I.e, Mia Marinović, II.b, Žarko Smiljanić, III.a.
Čestitamo pobjednici i želimo joj uspjeh na županijskom natjecanju!

Comments are closed.