Topli posjeti sa Sjevera

U utorak i srijedu, 12. i 13. ožujka 2013. našu školu su posjetile dvije grupe učenika iz Danske na studijskom putovanju. Našu školu su posjetili te su u ugodnom društvu naših susretljivih učenika, uspješno dobili informacije potrebne za njihovo daljnje školovanje.

Nakon formalnog dijela susreta, učenici su se zabavili uz domaću glazbu i uz međusobno druženje. Kolege iz Danske su otišli zadovoljni i oduševljeni našim lokalnim specijalitetima, od kojih su ih posebno dojmili ćevapi.

U srijedu oko podne, danski učenici su, nažalost morali napustiti Mostar. Učenici obiju škola su obogaćeni za jedno nezaboravno iskustvo koje ih približava razumijevanju raznolikosti Bosne i Hercegovine, te se u skoroj budućnosti nadamo sličnom susretu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »