Recitatorsko natjecanje gimnazijalaca

Dana 13. ožujka 2013. godine s početkom u 19:00 sati održano je školsko natjecanje u recitiranju u našoj školi. Članovi žirija su bile profesorice hrvatskog jezika. Profesorice su bile iznenađene velikim brojem sudionika.

Sudjelovalo je 11 učenika od prvog do četvrtog razreda. Učenici su vjerno prikazali svoj trud i talent, ostavljajući članove žirija bez teksta. Raspon tema pjesama je bio širok od ljubavnih, domoljubnih pa sve do tugom prožetih pjesama.

Nakon preslušavanja svih recitacija i zbrajanja bodova, pobjednicom je proglašena učenica II. 2 razreda Eleonora Soldo s recitacijom Pismo majci od Sergeja Jesenjina, koja će nas ujedno i predstavljati na Danima hrvatskoga jezika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »