Izlet u Sarajevo

sarajevo

sarajevoDana 27.veljače učenici II. i III. razreda naše škole otišli su na izlet u Sarajevo. Oko 11.30h krenuli smo sa kolodvora i po dolasku obišli grad, Baščaršiju i naravno poznate sarajevske ćevabdžinice. Nakon obilaska i ručka oko 19.00h krenuli smo prema Narodnom pozorištu Sarajevo gdje je u 19.30h održan balet Dama s kamelijama prema istoimenom romanu Alexandrea Dumasa ml., odnosno Verdijevoj operi Traviata, u izvedbi sarajevske balerine Tamare Ljubičić u ulozi Marguerite te gostujućeg baletana iz Beograda Jovice Begojeva u ulozi Armanda. Po završetku baleta svi su bili zadivljeni. Krenuli smo natrag kući s lijepim uspomenama na taj izvanrednu glazbeno-scensku izvedbu koja će nam još dugo ostati u sjećanju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »