Dolazak British Councila u našu školu

dolazak-britanke

dolazak-britanke

Dana 27.veljače 2013. godine našu školu su posjetili predstavnici British Councila, na čelu sa gospođom Ruth Ur, regionalnim direktorom za programe, marketing i partnerstva u Jugoistočnoj Europi. Također su u posjetu bili i predstavnici British Councila Bosne i Hercegovine Amila Lagumdžija, direktorica odjela za umjetnost i društvo te Samir Avdibegić, direktor za obrazovanje i engleski jezik.

Mnogi od vas se zasigurno pitaju koja je bila svrha te posjete. U prvom redu cilj je bio upoznavanje i suradnja našeg poznatog projekta „Connecting Classrooms” sa British Councilom.
Naši učenici i učenici srednje medicinske škole su predstavili svoj grad i probleme u njemu s ciljem podizanja svijesti o pripadnosti globalnoj zajednici, multikultularnosti te raznim projektima humanitarnog karaktera.
Gosti naše škole su bili ugodno iznenađeni učeničkim izlaganjima te su dobili poticaj za dalje razvijanje u istom smjeru budući da se ovaj projekt nastavlja i idućih godina.

 

britain2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »