Humanitarna akcija Gimnazije fra Grge Martića

6. prosinca 2012 na dan sv. Nikole u Gimnaziji fra Grge Martića realizirana je humanitarna akcija prodaje kolača i nakita po simboličnoj cijeni. Učenici ove srednje škole su se potrudili i odazvali u velikom broju. Akcija je organizirana pod inicijativom ekološke sekcije (Marina Mihalj), volonterske sekcije (Ksenija Ljubić) i grupom „Connecting Classrooms” (Silvija Ćorić Džidić).

 

 Ručni rad učenika Gimnazije fra Grge Martića

 

 Prikupljeni novac je otišao u humanitarno-volonterske svrhe “Jedan kolač za jednu ljubav više”. Ovom akcijom,kao i svake godine, učenici su doveli pravi božićni duh u holove škole.

 

Holovima škole mogli su se osjetiti ugodni mirisi kolača

koje su naši učenici marljivo pripremili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »