Božićna priredba Gimnazije fra Grge Martića

Dana 13.12.2012.g u galeriji Katarine Kosače održana je godišnja priredba Gimnazije fra Grge Martića s početkom u 19 sati.

 

 

U humanitarnoj predstavi „Božićni dar“ sudjelovala je dramska sekcija ove škole. Predstava je privukla dosta publike, te su sva mjesta u galeriji bila popunjena. Predstava i dramska sekcija profesorice Dragice Kolobarić su do suza nasmijali svoje kolege i prijatelje. Svi prihodi od ulaznica dani su u humanitarne svrhe za pomoć učeniku ove škole koji boluje već duže vrijeme.

Poslije predstave je održana priredba s prigodnim programom u kojoj su sudjelovali učenici ove škole. Publika je mogla uživati u božićnim pjesmama zbora pod vodstvom profesorice Ubavke Prusina-Prašo. Nekoliko učenika koji pohađaju i glazbenu školu „Ivana Pl. Zajca“ su imali i solo nastup. Nastupila je i recitatorska sekcija sa svojim božićnim recitacijama. Priredba je postigla puni uspjeh.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »