Sastanak grupe Connecting Classrooms u Cazinu

14. rujna – 16.rujna 2012. Godine u hotelu „Sedra” kraj Cazina održan je sastanak grupe Connecting Clasrooms. Sastanku su prisustvovali i učenici naše škole: Anita Krtalić (III.5) Marko Rojnica (II.4), Žarko Šaravanja (III.3), Ana Šarić (III.3).

 Na sastanku je podneseno izvješće o aktivnostima u protekloj školskoj godini koje su bilo povezane s pronalaskom novih prijatelja i partnera,s našim djelovanjem u društvenoj zajednici i promjenama koje je to djelovanje donjelo. Također smo razgovarali i o novim parterima s kojima želimo surađivati, potom donijeli plan rada za sljedeću školsku godinu.
16.rujna obišli smo tvrđavu „Ostrožac”, upoznali njezinu povijest, kao i povijest samog grada. Nakon ručka smo se pozdravili i krenuli na put kući. Svi smo se suglasili da je ovo putovanje bilo nezaboravno iskustvo, a prijatelje i poznanstva koje smo stekli zauvijek ćemo pamtiti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »