Profesori

Hrvatski jezik:

Dragica Kolobarić, prof.
Hrvatski jezik

dragica.kolobaric@gimnazijafgm.info

Marina Rozić, prof.
Hrvatski jezik

marina.rozic@gimnazijafgm.info

Suzana Bunoza, prof.
Hrvatski jezik

suzana.bunoza@gimnazijafgm.info

Zorica Rončević, prof.
Hrvatski jezik

zorica.roncevic@gimnazijafgm.info

Njemački jezik:

Antonija Čerkez, prof.
Njemački jezik

antonija.cerkez@gimnazijafgm.info

Antonija Ćavar, prof.
Njemački jezik

antonija.cavar@gimnazijafgm.info

Ivanka Nadarević Jezidžić, prof.
Njemački jezik

ivanka.nadarevic.jezidzic@gimnazijafgm.info

Ljiljana Petričević, prof.
Njemački jezik

ljiljana.petricevic@gimnazijafgm.info

Engleski jezik:

Anamarija Ivanković, prof.
Engleski jezik

anamarija.ivankovic@gimnazijafgm.info

Zlata Sarić, prof.
Engleski jezik

zlata.saric@gimnazijafgm.info

Darija Blažević, prof.
Engleski jezik

darija.blazevic@gimnazijafgm.info

Ivana Aničić, prof.
Engleski jezik

ivana.anicic@gimnazijafgm.info

Vanja Majerski, prof.
Engleski jezik

vanja.majerski@gimnazijafgm.info

Latinski jezik:

Iva Pranjić, prof.
Latinski jezik

iva.pranjic@gimnazijafgm.info

Kemija:

Jagoda Pujić, prof.
Kemija

jagoda.pujic@gimnazijafgm.info

Marijana Goluža, prof.
Kemija

marijana.goluza@gimnazijafgm.info

Biologija:

Ines Markotić, prof.
Biologija

ines.markotic@gimnazijafgm.info

Marina Mihalj, prof.
Biologija

marina.mihalj@gimnazijafgm.info

Mladenka Markotić, prof.
Biologija

mladenka.markotic@gimnazijafgm.info

Fizika:

Antonija Topić, prof.
Fizika

antonija.topić@gimnazijafgm.info

Matea Doko, prof.
Fizika

matea.doko@gimnazijafgm.info

Informatika:

Silvija Ćorić Džidić, prof.
Informatika

silvija.coric.dzidic@gimnazijafgm.info

Matematika:

Anita Cvitanović, prof.
Matematika

anita.cvitanovic@gimnazijafgm.info

Ljilja Drljo, prof.
Matematika

ljilja.drljo@gimnazijafgm.info

Marija Zelenika, prof.
Matematika

marija.zelenika@gimnazijafgm.info

Mirsada Pravdić, prof.
Matematika

mirsada.pravdic@gimnazijafgm.info

Povijest:

Danijela Martinac, prof.
Povijest

danijela.martinac@gimnazijafgm.info

Sandra Kozomara, prof.
Povijest

sandra.kozomara@gimnazijafgm.info

Vesna Vujica, prof.
Povijest

vesna.vujica@gimnazijafgm.info

Zemljopis:

Dejana Perić, prof.
Zemljopis

dejana.peric@gimnazijafgm.info

Ivica Raguž, prof.
Zemljopis

ivica.raguz@gimnazijafgm.info

Vesna Konjevod, prof.
Zemljopis

vesna.konjevod@gimnazijafgm.info

Filozofija, Logika, Etika:

Ivan Vrljić, prof.
Filozofija, Etika

ivan.vrljic@gimnazijafgm.info

Josip Milić, prof.
Filozofija, Logika

josip.milic@gimnazijafgm.info

Psihologija:

Dijana Milović, prof.
Psihologija

dijana.milovic@gimnazijafgm.info

Politika, Građansko društvo i gospodarstvo, Sociologija:

Anita Ostojić, prof.
Politika, građansko društvo i gospodarstvo

anita.ostojic@gimnazijafgm.info

Tatjana Ćehajić, prof.
Politika, građansko društvo i gospodarstvo, Sociologija

tatjana.cehajic@gimnazijafgm.info

Likovna umjetnost:

Branko Kovačić, prof.
Likovna umjetnost

branko.kovacic@gimnazijafgm.info

Glazbena umjetnost:

Ubavka Prusina-Prašo, prof.
Glazbena umjetnost

ubavka.prusina.praso@gimnazijafgm.info

Vjeronauk:

Ksenija Ljubić, prof.
Vjeronauk

ksenija.ljubic@gimnazijafgm.info

Tjelesna i zdravstvena kultura:

Lazar Raguž, prof.
Tjelesna i zdravstvena kultura

lazar.raguz@gimnazijafgm.info

Mario Goluža, prof.
Tjelesna i zdravstvena kultura

mario.goluza@gimnazijafgm.info