Profesori

Hrvatski jezik:

Dragica Kolobarić, prof.
Hrvatski jezik
Marina Rozić, prof.
Hrvatski jezik

marina.maric23@yahoo.com

Suzana Bunoza, prof.
Hrvatski jezik

suzydkd@gmail.com

Zorica Rončević, prof.
Hrvatski jezik

roncevic.zorica@gmail.com

Ljiljana Herceg, prof.
Hrvatski jezik

ljiljanaantunovic@yahoo.com

Njemački jezik:

Antonija Čerkez, prof.
Njemački jezik

a.cerkez@yahoo.com

Antonija Ćavar, prof.
Njemački jezik

Antonija_6@yahoo.de

Ivanka Nadarević Jezidžić, prof.
Njemački jezik

ivanka_n6@yahoo.de

Ljiljana Petričević, prof.
Njemački jezik

liliane.petricevic@gmail.com

Engleski jezik:

Anamarija Ivanković, prof.
Engleski jezik

ivankovic.anamarija@hotmail.com

Zlata Sarić, prof.
Engleski jezik

zlatasa@hotmail.com

Darija Blažević, prof.
Engleski jezik

darija.blazevic@gmail.com

Ivana Aničić, prof.
Engleski jezik

ivana_an@hotmail.com

Vanja Majerski, prof.
Engleski jezik

vanja.majerski@yahoo.com

Latinski jezik:

Iva Pranjić, prof.
Latinski jezik

iva.pranjic1985@gmail.com

Kemija:

Jagoda Pujić, prof.
Kemija

jpujic958@gmail.com

Marijana Goluža, prof.
Kemija

marijana_g89@live.com

Biologija:

Ines Markotić, prof.
Biologija

ines.markotic@gmail.com

Marina Mihalj, prof.
Biologija

marinamihaljmo@gmail.com

Mladenka Markotić, prof.
Biologija

markotic.mladenka@gmail.com

Fizika:

Antonija Topić, prof.
Fizika

antonijatopic@net.hr

Matea Doko, prof.
Fizika

mateadoko@gmail.com

Informatika:

Silvija Ćorić Džidić, prof.
Informatika

silvija.coric@gmail.com

Matematika:

Anita Cvitanović, prof.
Matematika

anita.antunovic@tel.net.ba

Ljilja Drljo, prof.
Matematika

ljdrljo@gmail.com

Marija Zelenika, prof.
Matematika

marijazelenikagfgm@gmail.com

Mirsada Pravdić, prof.
Matematika

mirsadapravdic@yahoo.com

Povijest:

Danijela Martinac, prof.
Povijest

danijela.stojic@gmail.com

Sandra Kozomara, prof.
Povijest

sandra.kozomara70@gmail.com

Vesna Vujica, prof.
Povijest

vesna.vujica@yahoo.com

Zemljopis:

Dejana Perić, prof.
Zemljopis

dejanabosnjak84@gmail.com

Ivica Raguž, prof.
Zemljopis

raguzivica007@gmail.com

Vesna Konjevod, prof.
Zemljopis

vesnakonjevod@hotmail.com

Filozofija, Logika, Etika:

Ivan Vrljić, prof.
Filozofija, Etika

ivano_mo@hotmail.com

Josip Milić, prof.
Filozofija, Logika

milicjo@gmail.com

Psihologija:

Dijana Milović, prof.
Psihologija

dimilovic@gmail.com

Politika, Građansko društvo i gospodarstvo, Sociologija:

Anita Ostojić, prof.
Politika, građansko društvo i gospodarstvo

ostojicanita@gmail.com

Tatjana Ćehajić, prof.
Politika, građansko društvo i gospodarstvo, Sociologija

tanja_cehajic@yahoo.com

Likovna umjetnost:

Branko Kovačić, prof.
Likovna umjetnost

Glazbena umjetnost:

Ubavka Prusina-Prašo, prof.
Glazbena umjetnost

ubavka.63@hotmail.com

Vjeronauk:

Tjelesna i zdravstvena kultura:

Lazar Raguž, prof.
Tjelesna i zdravstvena kultura

lazar.gfgm@gmail.com

Mario Goluža, prof.
Tjelesna i zdravstvena kultura

mariogoluza@yahoo.com