Božićni koncert

U srijedu 18.12.2019. održan je tradicionalni Božićni koncert naše škole u Galeriji kraljice Katarine HDKSK. U bogatom glazbenom i recitatorskom programu sudjelovali su zbor Gimnazije fra Grge Martića Mostar pod vodstvom prof. Ubavke Prusina Prašo i Recitatorska sekcija koju vodi prof. Ljiljana Herceg. Koncert je otvorio zbor naše škole s izvedbom pjesme “Veseli se Majko Božja”. U nastavku večeri slušali smo izvedbe i naših solista uz instrumentalnu pratnju koji su pjesmom unijeli radost i veselje. Na kraju koncerta, profesorski sastav uz pratnju školskog zbora je izveo pjesmu “What a wonderful world”. Čestitamo našim učenicima koji su jos jednom pokazali svoje talente i razveselili nas u ovo blagdansko vrijeme!

Comments are closed.