Obrazovanje bez diskriminacije

Kviz je održan 11.4.2018.g. u Španjolskoj sobi UWC – a u vremenu od 11.00 do 13.30 sati. Sudjelovalo je 8 mješovitih timova iz 25 srednjih škola s područja HNŽ-a, koji su se natjecali na pismenom dijelu ispita.Domaćini kviza bile su JU srednja ekonomska i ugostiteljsko turistička škola Mostar i Srednja ekonomska škola Joze Martinovića. Kviz je organiziran u suradnji s Ministarstvom prosvjete, znanosti, kulture i športa HNŽ, Pedagoškimzavodom i Zavodom za školstvo, Sluzbom za odgoj, obrazovanje, mlade i sport grada Mostara, OSCE-om i Vijećem mladih grada Mostara.
Našu školu uspješno su predstavljale i osvojile 4.mjesto: Tina Martinović, IV.b i Zorica Družić, IV.e s mentoricom prof. Anitom Ostojić.

Comments are closed.