Finale matletijade

U srijedu 19. prosinca 2018. u našoj školi je održano polufinale i finale Matletijade. Četiri najbolje ekipe su sudjelovale u natjecanju. Svaka skupina je mogla izabrati zadatke te su imali 1 minutu za rješavanje. Tijekom kratke stanke između finala i polufinala, članovi Dramske sekcije su izveli kratku predstavu. Na kraju su proglašeni rezultati. Prvo mjesto je osvojila skupina „Svjetlom vjere“, drugo mjesto „Ćavino 4. djece“, treće mjesto „Glupo ime“ te četvrto mjesto skupina „Beta mužjaci“. Učenici su prikladno nagrađeni. Čestitamo im na njihovim rezultatima i nadamo se da će Matletijada biti ovako uspješna i sljedeće školske godine. Hvala prof. Ljilji Drljo i učenicima IV.razreda izborne nastave iz matematike na odličnoj organizaciji!

Comments are closed.