Dani kruha

U četvrtak 25. listopada 2018. godine na Šetalištu Nikole Šubića Zrinskog obilježeni su Dani kruha. U manifestaciji su sudjelovale srednje i osnovne škole grada Mostara. Tijekom tog događaja na štandovima su se mogla vidjeti razna peciva i plodovi zemlje, koji su poslužili kao ukrasi. Brojni građani su došli posjetiti ovaj događaj, od slučajnih prolaznika, nastavnika i profesora do uvaženih članova društva. Atmosfera je bila vesela, čemu su pridonijeli nastupi učenika iz osnovnih i srednjih škola koji su sudjelovali u glazbenom programu. Mnogi od njih su nosili narodne nošnje, što je bilo jako upečatljivo. Mladi su ovom manifestacijom prikazali kulturnu baštinu grada Mostara te su privukli mnogo pozornosti i pozitivnih reakcija.

Comments are closed.