Uprava škole

1. v.d. ravnatelja Škole – Sandra Kozomara, prof.

2. pedagog – Žana Ćorić

3. računovođa – Marijana Antunović

4. tajnik – Viktorija Ripić

Školom upravlja ravnatelj i školski odbor.

Ravnatelj ima položaj i ovlasti poslovodnog organa i pedagoškog rukovoditelja, a Školski odbor organa upravljaja prikladno sa Zakonom, Statutom škole i drugim općim aktivima škole.

U školi također djeluje vijeće učenika, čine ga profesor-koordinator i predstavnici svih razreda.

Tehničko osoblje:

Spremačice: Ljilja Prskalo, Senka Damjanović, Ana Antunović, Zorica Knezović, Radica Rozić i Anđelka Rajić.
Domar: Darko Kalajdžić

Knjižnica:

U prizemlju školske zgrade su prostorije knjižnice i čitaonice, koje uvelike pomažu i učenike i profesore. Imamo 8095 knjiga, od toga je 800 strukovnih, a ostalo su lektire. Fond knjiga za njemački jezik je oko 400 naslova, što je ostvareno i u suradnji s Goethe institutom. Zastupljeni su gotovo svi naslovi i svake se godine dopunjuju. Svaka knjiga dostupna je svakom učeniku, a njemu preostaje samo čitanje! Osim knjiga, u knjižnici imamo stručne CD-ove, DVD-ove i VHS-ove, te računalo sa programom za vođenje knjižnice.

Voditelji knjižnice:

Ljiljana Petričević